..: Infinity :..
Добре дошли в Bulgarian Infinity, фенове на забавлението! Регистрирайте се за да имате достъп до всички екстри и се забавлявайте! :]
Желаем ви приятни мигове из страниците на нашия форум.

Join the forum, it's quick and easy

..: Infinity :..
Добре дошли в Bulgarian Infinity, фенове на забавлението! Регистрирайте се за да имате достъп до всички екстри и се забавлявайте! :]
Желаем ви приятни мигове из страниците на нашия форум.
..: Infinity :..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

† Отиде си легендата Майкъл Джексън †

3 posters

Go down

† Отиде си легендата Майкъл Джексън † Empty † Отиде си легендата Майкъл Джексън †

Писане by Evance<3 Съб Юни 27, 2009 9:54 pm

В нощта на 26 юни световните агенции съобщиха новината, че на 50-годишна възраст в Лос Анжелис е починал Майкъл Джексън.
Първи това предаде интернет-изданието tmz.com.

† Отиде си легендата Майкъл Джексън † 256x206

Късно вечерта в четвъртък западни медии, сред които Los Angeles Times и Associated Press, съобщиха, че певецът е бил спешно хоспитализиран в UCLA Medical Center, заради съмнения за сърдечен пристъп, където по-късно починал.

По данни на CNN Джексън е бил докаран в болницата в кома, където лекарите са се борили за живота му близо 1 час.

Смъртта му е регистрирана в 00,26 часа българско време.

Входът на клиниката и районът около болничната стая на поп идола са блокирани от частни гардове, съобщава още телевизията. По-късно стана ясно, че на тялото на певеца ще бъде направена аутопсия.

Адвокатът на фамилията, Браян Оксмън, заявява, цитиран от CNN, че е разговарял с брата Ранди Джаксън, който го информирал, че Майкъл е колабирал тази сутрин в дома си в западен Лос Анжелис.

През последните години Майкъл Джексън прекрати концертните си изяви.

Здравословното му състояние, влошено от безбройните пластични операции, предизвикваше сериозни опасения у лекарите.

След като се разбра, че кралят на поп музиката е починал, стотици негови почитатели се събраха пред сградата на клиниката.
Те запалиха свещи, развяват плакати с лика му и скандират името на певеца.

† Отиде си легендата Майкъл Джексън † 256x172

Смъртта на Майкъл се случи малко преди опита му отново да се върне на голямата сцена. Той планираше турне, чието начало беше насрочено за 13 юли в Лондон.

Междувременно бившият продуцент и приятел на Майкъл Джексън Тарак Бен Амар определи лекарите на поп иконата като престъпници и шарлатани, които са се възползвали от неговата хипохондрия.

Според Тарак Бен Амар Майкъл Джексън, който редовно е взимал приспивателни, е получил сърдечен пристъп, защото е пиел всевъзможни лекарства.
Източник: http://news.ibox.bg/


От нас, екипа от модератори и администратори на форума казваме едно голямо:Почивай в Мир!. Съгласна съм с мнението казано от един потребител в сайта на news.ibox.bg
BIG | 26.06.2009 написа:
Ужасно ми е тъжно в момента.Света вече не е същия.
Направо не мога да повярвам.
Живеем в груб и комерсялен свят и когато си отиде нещо така стойностно нормално е да му е тъжно на човек дори да не е бил негов невероятен фен.
Един тъжен и изпълнен с лишения живот.

Аз не му бях голяма фенка, харесваха ми само няколко песни, но при мисълта, че вече го няма ми става мъчно. Просто осъзнах, че още една легенда си замина. ...
Онази вечер по случайност влязох в imdb.com да видя информация за актриса от "SAW" и отгоре бе написано с червени букви "Майкъл Джексън - Хоспитализиран". Първата ми мисъл беше "А.. сигурно пак предозиране на дрога, не е първия влязъл в болница заради това. Утре най-късно ще се оправи". Sad Но той така и не се.. Почувствах се наистина глупаво, че съм си помислила така и, че не прочетох целия материал. А то даже нямало нищо общо с наркотици.. Neutral


R.I.P † Отиде си легендата Майкъл Джексън † Black20rose
Evance<3
Evance<3
Администратор <3
Администратор

Брой мнения : 257
Точки : 462
Join date : 15.04.2009
Age : 31
Местожителство : Castellón de la Plana, Spain

https://bg-infinity.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

† Отиде си легендата Майкъл Джексън † Empty Re: † Отиде си легендата Майкъл Джексън †

Писане by Anime~girl Съб Юли 11, 2009 8:48 pm

Аз също не му бях от най-големите почитателки, но като чух новината и се разплаках (това ме довърши съвсем, защото и иначе ми беше гадно) ;( R.I.P Michael!
Anime~girl
Anime~girl
Развиващ се
Развиващ се

Брой мнения : 172
Точки : 156
Join date : 18.04.2009
Age : 27
Местожителство : In mY AnImE WoRlD ^_^

Върнете се в началото Go down

† Отиде си легендата Майкъл Джексън † Empty Re: † Отиде си легендата Майкъл Джексън †

Писане by xxdeadxonxarrivalxx Вто Авг 25, 2009 5:15 pm

Почивай в мир, Кралю На Попа Sad
Въпреки и аз да не бях една от най най - големите му фенки ... пак ми стана супер гадно .. още един крал си отиде .. ;[
Ще си жив в нашите сърца, почивай в МИР scary
xxdeadxonxarrivalxx
xxdeadxonxarrivalxx
Келеш
Келеш

Брой мнения : 160
Точки : 179
Join date : 17.04.2009
Age : 30
Местожителство : dimension "Broken Dreams"

Върнете се в началото Go down

† Отиде си легендата Майкъл Джексън † Empty Re: † Отиде си легендата Майкъл Джексън †

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите